
Goran Todić, publici daleko poznatiji kao Gogo Base, bio je jedan od najupečatljivijih i najkontroverznijih natjecatelja regionalnog 'Big Brothera' 2015. godine, u kojem je stigao do samog finala.
Iako mu je pobjeda za dlaku izmakla i pripala Makedoncu Darku Spejku Petkovskom, Goran je ostao upamćen kao igrač bez dlake na jeziku čiji se život nakon izlaska iz kuće na beogradskom Košutnjaku drastično promijenio. Danas se povukao iz javnosti, a rijetke fotografije s društvenih mreža potvrđuju da se fizički nimalo nije promijenio.
'Kuham za plitke kao i za duboke tanjire ili tanjure a isto važi i za pijate', napisao je 59-godišnjak pored fotografije na kojoj pozira bez majice, a objavio je s Komiže.

Inače, mnogi ga se i danas sjećaju po iznimno prisnom odnosu koji je razvio sa sustanarkom Vesnom Bartolić, koja je bila 12 godina starija od njega. Njihova je bliskost tjednima intrigirala gledatelje diljem regije, a nagađanja o romansi dosegnula su vrhunac nakon njegove izjave koja je postala legendarna. Suočen s glasinama, Goran je pokušao stati na kraj pričama poznatom rečenicom: 'I ja starke nosim samo na nogama', pametno aludirajući na popularne tenisice, a ne na starije žene.

Danas Goran živi potpuno drugačijim, mirnim životom u Milanu, daleko od znatiželjnih pogleda. Sreću je pronašao uz dugogodišnju partnericu Lejlu, s kojom je 2018. godine dobio sina kojem su dali simbolično ime - Sjever.
'Da bi čovjek odredio koja mu je ruta u životu, neophodno je znati odakle početi. Od Sjevera. Moj sin ima tu jednu prvu stranu, ja ću mu pomoći da krene u život, a ostale tri treba pronaći sam', pojasnio je jednom prilikom ponosni otac. Iako se rijetko oglašava na društvenim mrežama, jedno je sigurno - bivša reality zvijezda danas je posvećena isključivo obiteljskom životu, daleko od svjetla reflektora koja su ga nekada pratila u stopu.



