
Zdravko Čolić progovorio je o emotivnim brodolomima iz prošlosti i priznao da ga ljubavni život nije uvijek mazio, iako danas uživa u skladnom braku sa suprugom Aleksandrom.
Čolić je otvoreno govorio o vezama koje su iza njega i istaknuo da su mu žene često lomile srce, ali da to smatra potpuno prirodnim.
'Ja sam u životu imao malo onih ozbiljnih veza, ali naravno da je bilo više žena, da ih ne imenujem. To je prirodno i muški. Oni koji nisu imali slomljeno srce ili koji nisu bili zaljubljeni, mislim da im nešto fali', kazao je.

Ipak, već desetljećima uživa u stabilnom braku sa suprugom Aleksandrom, profesoricom geografije. Ona se rijetko pojavljuje u javnosti i posvećena je svom profesionalnom životu.
'Pretpostavio sam da bismo se mogli zabavljati. To je bilo dovoljno za početak.'
Ponosni je otac dviju kćeri, Une i Lare, koje je oduvijek nastojao zaštititi od medijske pažnje i odgojiti daleko od reflektora koji njega prate cijeli život.

'Nažalost, volio bih da sam stroži, to je prva stvar. Pokušavam im omogućiti ono što žele, ali možda bih trebao biti stroži u cijeloj toj priči. Mama je tu ta koja ne može sve bez mene', kazao je za InMagazin.



