Srpska pjevačica Mina Kostić napustila je beogradsku bolnicu za psihijatrijske bolesti 'Dr Laza Lazarević', a tim povodom oglasio se njen partner Mane Ćuruvija.

Prije nešto manje od mjesec dana, Mina Kostić je u pratnji policije dovedena u spomenutu ustanovu, gdje je bila zadržana zbog lošeg zdravstvenog stanja. Nakon izlaska iz bolnice, ispred ustanove ju je sačekao njen partner Mane, poznatiji kao Casper, koji se potom obratio javnosti i otkrio kako se pjevačica trenutno osjeća, ali i prokomentirao navode koji su ih pratili.

Mina Kostić
Foto: Pink Tv/Screenshot

'Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamjernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da vjeruju morima laži koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namjenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optužbi bez ikakvih povoda, ničim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo uživati u miru', poručio je Casper za Pink.rs.

Mina Kostić i Kasper.jpg
Foto: AMI G/SCREENSHOOT

Inače, Mina je trebala u ponedjeljak biti puštena iz Specijalne bolnice za psihijatrijske bolesti Laza Lazarević, ali kako je Kurir saznao, do odlaganja otpusta došlo je zbog tehničkih razloga i administrativnih procedura koje još uvijek nisu u potpunosti završene.